Dziś jest sobota, 27 luty 2021. Imieniny: Gabriela, Anastazji

02.09.2018 XXII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia naszych Parafialnych Dożynek, dziękuję za takie piękne świadectwo jedności wszystkich naszych wiosek oraz za dekoracje kościoła i placu przy plebanii.
2. Dnia 01.09.2018 powstało nasze Parafialne Koło Caritas.
3. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 7:30 pragniemy wypraszać pomoc Maryi, Stolicy Mądrości, dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.
4. We wtorek zapraszam dzieci na pogodny wieczór przy plebanii.
5. W pierwszy czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30, a w czasie Mszy św. wieczornej będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
6. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy również do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków. Pan Jezus związał z tym nabożeństwem szczególne obietnice dla wiernych czcicieli Jego Serca. Spowiedź Św. od godz: 16:30 do godz: 17:00 oraz od godz: 18:30 do godz: 19:00.
7. Objazd chorych i starszych osób ze Spowiedzią i Komunią Św. w piątek od godz: 9:00. Zapisy tych osób w Zakrystii lub Biurze Parafialnym.
8. W sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, znane jako święto Matki Bożej Siewnej podczas Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego, a o godz: 20:30 nabożeństwo maryjne, które zakończymy Apelem Jasnogórskim .
9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla rodziców i uczniów klas VI, VII, i VIII oraz tej młodzieży, która ukończyła Gimnazjum, a nie przyjęła Sakramentu bierzmowania i ten Sakrament chciałaby przyjąć.